Yarvik TAB410
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 10 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Totale opslagcapaciteit | 4 GB |
| Geheugencapaciteit | 0,5 GB |
| Gewicht totaal | 692 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.2 |
| Processor / SoC | InfoTMIC IMAPX210 |
| Snelheid cluster 1 | 1 GHz |
| Scherm diagonaal | 10 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 119 ppi |
| Touchscreen type | Resistief |
| Totale opslagcapaciteit | 4 GB |
| Geheugencapaciteit | 0,5 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11g |
| WLAN snelheid | 11 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 2,1 MPixel |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 3.500 mAh |
| Gewicht totaal | 692 gram |
| Afmeting - Breedte | 27 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 17,1 cm |
| SKU | TAB410 | |
| EAN | 8717534016859 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 22 juli 2011 |
| aac |
|
||
| mp3 |
|
||
| ogg |
|
||
| wav |
|
||
| wma |
|
| 3GP |
|
||
| H.264 (MKV) |
|
||
| MP4 |
|
||
| WMV |
|