Oral-B Genius 10000N White
- Alle tandenborstels
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Oplaadindicator | |
| Kleur | Wit/Zwart |
| Druksensor | |
| Oplaadbaar | |
| Timer |
| Reisetui | |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 4 |
| Breedte | 23,5 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Hoogte | 25,3 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Bluetooth |
| SKU | 4210201202851, 10000N, 80325206 | |
| EAN | 4210201202851, 4210201251552 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 18 september 2018 |