Oral-B iO 7n White
- Alle tandenborstels
-
Uitvoeringen
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Oplaadstation | |
| Oplaadindicator | |
| Kleur | Wit |
| Druksensor | |
| Oplaadbaar | |
| Timer |
| Reisetui | |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 1 |
| Breedte | 10 cm |
| Diepte | 17,8 cm |
| Hoogte | 25,3 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 80336620 | |
| EAN | 4210201307181 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 augustus 2020 |