Oral-B iO Series 6 Sensitive Edition Pink
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Oplaadstation | |
| Kleur | Zwart/Blauw |
| Druksensor | |
| Oplaadbaar | |
| Timer |
| Reisetui | |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 1 |
| Breedte | 9,2 cm |
| Diepte | 16,9 cm |
| Hoogte | 24,3 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Bluetooth |
| SKU | 80351526 | |
| EAN | 4210201378143 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 21 januari 2022 |