Oral-B Junior Minnie Mouse
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Kinderen |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Kinderen |
| Kleur | Wit |
| Druksensor | |
| Oplaadbaar | |
| Gebruikstijd | 56 min. |
| Aantal snelheden | 2 |
| Timer |
| Reisetui | |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 1 |
| Breedte | 6,5 cm |
| Diepte | 9,8 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 4210201396123, 80353791 | |
| EAN | 4210201396123 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 december 2021 |