Oral-B Pro 6000
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Oplaadstation | |
| Oplaadindicator | |
| Kleur | Wit |
| Druksensor | |
| Oplaadbaar | |
| Pulsaties | 40.000 |
| 3D effect | |
| Oscilaties | 40.000 rpm |
| Aantal snelheden | 6 |
| Timer |
| Reisetui | |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 4 |
| Breedte | 9,9 cm |
| Diepte | 23,5 cm |
| Hoogte | 25,3 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Bluetooth |
| SKU | 6000 CA BOX, 096900, PRO 6000 SMART | |
| EAN | 4210201096900, 4210201138600 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 juni 2015 |