Oral-B Smart 4 4000N
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Oplaadindicator | |
| Kleur | Wit |
| Druksensor | |
| Oplaadbaar | |
| Rotaties | 9.900 rpm |
| Aantal snelheden | 3 |
| Timer |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 2 |
| Breedte | 25,3 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 17,8 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 4210201203377 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 3 januari 2019 |