Oral-B Smart 6 6100S Blue
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Kleur | Blauw |
| Druksensor | |
| Rotaties | 10.500 rpm |
| Timer |
| Reisetui | |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 3 |
| Breedte | 10 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SMART 6100S BLUE, 80314151 | |
| EAN | 4210201203254 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 januari 2019 |