Oral-B Vitality 100 CrossAction Black
- Alle tandenborstels
-
Uitvoeringen
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Oplaadindicator | |
| Kleur | Zwart |
| Druksensor | |
| Oplaadbaar | |
| Gebruikstijd | 32 min. |
| Aantal snelheden | 2 |
| Timer |
| Reisetui | |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 1 |
| Breedte | 22,4 cm |
| Diepte | 8,4 cm |
| Hoogte | 11,3 cm |
| Gewicht | 0,36 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 4210201200758, 200758, VITALITY100BK, 0000 | |
| EAN | 4210201200758 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 september 2018 |