Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9913 Black
- Alle tandenborstels
-
Uitvoeringen
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Oplaadstation | |
| Kleur | Wit/Zwart |
| Druksensor | |
| Oplaadbaar | |
| Gebruikstijd | 56 min. |
| Aantal snelheden | 3 |
| Timer |
| Reisetui | |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 1 |
| Breedte | 3 cm |
| Diepte | 2,75 cm |
| Hoogte | 16,8 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | HX9913/18 | |
| EAN | 8710103936084 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 21 januari 2022 |