Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6850
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Druksensor |
| Volwassenen / Kinderen gebruik | Volwassene |
| Oplaadstation | |
| Oplaadindicator | |
| Kleur | Wit/Zwart |
| Druksensor | |
| Oplaadbaar | |
| Pulsaties | 62.000 |
| Timer |
| Reisetui | |
| Aantal opzetborstels inbegrepen | 2 |
| Breedte | 2,8 cm |
| Diepte | 2,8 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | HX6850/47 | |
| EAN | 8710103846536 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 februari 2022 |