Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
Beeldeigenschappen
| Beelddiagonaal | 26 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Resolutie | HD Ready 1366x768 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 450 cd/m² |
| Totale reactietijd | 6,5 ms |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 178 ° |
| Ondersteuning voor 3D |
TV-tuner
| DVB-T (Digitenne) tuner |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 12 W |
Aansluitingen
| CI slot | |
| Component | 0 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 1 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 0 |
| WLAN 2.4 GHz |
Fysieke eigenschappen
| Afmeting - Breedte | 64,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 4,33 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,9 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 47,5 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 1,65 cm |
| Kleur | Zwart |
Overige specificaties
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
Productcodes
| SKU | AL2617HT | |
| EAN | 8712837856904 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 19 december 2011 |