Akai ALD1918HT
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 19 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Resolutie | HD Ready 1366x768 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 5 ms |
| Kijkhoek (horizontaal) | 170 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 160 ° |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 5 W |
| CI slot | |
| Component | 0 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 1 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Afmeting - Breedte | 46 cm |
| Afmeting - Hoogte | 35,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 15,5 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 35,4 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 15,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 75mm |
| SKU | ALD1918HT | |
| EAN | 8712837856980 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 april 2012 |