Finlux FL4922
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| Schermtechnologie | LCD |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| CI slot | |
| Component | 0 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| USB | |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 66 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 109,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 64,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,9 cm |
| Kleur | Zwart |
| SKU | FL4922 | |
| EAN | 8712837871556 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 januari 2017 |