Hisense 65A79KQ
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | QLED |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | VIDAA OS |
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | QLED |
| Helderheid (max) | 250 cd/m² |
| Totale reactietijd | 8 ms |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Scart | 0 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Hoogte | 83,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,8 cm |
| Kleur | Antraciet |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor WMV (video) | |
| Ondersteuning voor FLV (video) | |
| Ondersteuning voor H.264 (video) | |
| Ondersteuning voor H.265 (video) | |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor WEBM (video) | |
| Ondersteuning voor 3GP (video) | |
| Ondersteuning voor MP4 (video) | |
| Ondersteuning voor MPG (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) | |
| Ondersteuning voor OGM (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor MOV (video) | |
| Ondersteuning voor VOB (video) | |
| Ondersteuning voor VP9 (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor FLAC (audio) | |
| Ondersteuning voor MP2 (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) | |
| Ondersteuning voor BMP (beeld) |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400x200mm |
| SKU | 65A60GEVS | |
| EAN | 6942147492772 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 juli 2023 |