JVC LT-32A90BU
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Resolutie | HD Ready 1366x768 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 1.500 : 1 |
| Totale reactietijd | 5,6 ms |
| Kijkhoek (horizontaal) | 176 ° |
| Aantal speakers | 2 |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Line uit | 1 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 129 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,6 W |
| Afmeting - Breedte | 79,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 52,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 10,4 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 57,4 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 23 cm |
| Kleur | Zwart |
| SKU | LT-32A90BU | |
| EAN | 4975769351136 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 juli 2008 |