LG 24MT49VW-WZ
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 24 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 24 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Resolutie | HD Ready 1366x768 |
| Helderheid (max) | 250 cd/m² |
| Totale reactietijd | 5 ms |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 1 |
| HDMI (versie) | 1.3 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 20 W |
| Afmeting - Breedte | 55,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 34,52 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,47 cm |
| Kleur | Wit |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 75mm |
| SKU | 24MT49VW-WZ | |
| EAN | 8806084437945 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 september 2018 |