LG 24TN510S-PZ
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 24 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Ultra HD Premium | |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | webOS |
| Beelddiagonaal | 24 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | HD Ready 1366x768 |
| Helderheid (max) | 250 cd/m² |
| Totale reactietijd | 14 ms |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 25 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,4 W |
| Afmeting - Breedte | 56,31 cm |
| Afmeting - Hoogte | 34,09 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,8 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 75mm |
| SKU | LG 24TN515S, LG 24TN510S, 24TN510S-PZ | |
| EAN | 8806098785445 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 september 2020 |