LG 42LB630V
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Type 3D-ondersteuning | Actief |
| 2D-3D conversie |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 3 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 47 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Breedte | 96 cm |
| Afmeting - Hoogte | 61 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,8 cm |
| Kleur | Zilver |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400mm |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | 42LB630V, 42LB630V.AEU, 8806084575654 | |
| EAN | 8806084575654 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 april 2014 |