LG 43ur74006lb
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Hoogte | 55,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,92 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 300mm |
| EAN | 8806084739735 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 november 2023 |