LG 49UM7100PLB
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | webOS |
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 79 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 110,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 64,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,95 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 70,8 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 23,1 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor H.265 (video) | |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor HE-AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor AC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor AC4 (audio) | |
| Ondersteuning voor EAC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor DTS (audio) | |
| Ondersteuning voor PCM (audio) | |
| Ondersteuning voor MP2 (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) | |
| Ondersteuning voor APT-X (audio) |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 300mm |
| SKU | 49UM7100PLB | |
| EAN | 8806098396375 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 22 mei 2019 |