LG 55LW340C
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| Totale reactietijd | 9 ms |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 1 |
| USB | |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 62 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Breedte | 124,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 77,49 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,59 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 77,49 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 21,59 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor HE-AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor AC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor PCM (audio) | |
| Ondersteuning voor LPCM (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) |
| Paneelmontage-interface | Vesa 300mm |
| SKU | 55LW340C | |
| EAN | 8806087756388 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 11 juli 2016 |