LG 70UQ81006LB
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 70 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 70 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Hoogte | 90,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,99 cm |
| Ondersteuning voor HE-AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor AC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor AC4 (audio) | |
| Ondersteuning voor EAC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor PCM (audio) | |
| Ondersteuning voor MP2 (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400mm |
| SKU | 70UQ81006LB | |
| EAN | 8806091349798 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 25 april 2022 |