LG 75QNED826RE
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 75 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | webOS |
| Beelddiagonaal | 75 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming | |
| AMD FreeSync compatible |
| Aantal tuners | 1 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| WLAN 2.4 GHz | |
| Bluetooth |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Hoogte | 96,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,09 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor H.265 (video) | |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) | |
| Ondersteuning voor VP9 (video) | |
| Ondersteuning voor HE-AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor AC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor AC4 (audio) | |
| Ondersteuning voor EAC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor PCM (audio) | |
| Ondersteuning voor MP2 (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) | |
| Ondersteuning voor APT-X (audio) |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400x300mm |
| SKU | 75QNED826RE | |
| EAN | 8806087086362 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 13 april 2023 |