LG Infinia 42LE8500
- Bekijk onze review
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 9.000.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 2 ms |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 178 ° |
| 100 Hz technologie | |
| 200 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 200 Hz |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| Aantal tuners | 1 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 2 |
| Composiet | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | |
| USB | 2 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 160 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,1 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 101 cm |
| Afmeting - Hoogte | 65 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,5 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 70 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 24 cm |
| Kleur | Zwart |
| Voet meegeleverd | |
| Voet draaibaar |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping |
| DLNA ondersteuning |
| SKU | 42LE8500 | |
| EAN | 8808992753797 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 18 maart 2010 |
2010 is het jaar waarin TV's extraatjes krijgen. Netwerkaansluitingen, ingebouwde mediaspelers, digitale tuners en zelfs 3D weergave zijn snufjes die we steeds vaker tegenkomen. Maar ook de beeldkwaliteit wordt niet vergeten.
17 juni 2010 08:30