LG OLED42C35LA
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | OLED |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | OLED |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming | |
| G-sync compatible | |
| AMD FreeSync compatible |
| DVB-S (Satelliet) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 52 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 2 W |
| Afmeting - Hoogte | 54 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,11 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor HE-AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor AC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor AC4 (audio) | |
| Ondersteuning voor EAC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor PCM (audio) | |
| Ondersteuning voor MP2 (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) | |
| Ondersteuning voor APT-X (audio) |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 300x200mm |
| SKU | OLED42C35LA | |
| EAN | 8806084070685 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 25 april 2023 |