LG OLED55B36LA
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | OLED |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | OLED |
| 100 Hz technologie | |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming | |
| G-sync compatible | |
| AMD FreeSync compatible |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.1 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| WLAN 2.4 GHz | |
| Bluetooth |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 2 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Hoogte | 70,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,69 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor HE-AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor AC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor AC4 (audio) | |
| Ondersteuning voor PCM (audio) | |
| Ondersteuning voor MP2 (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) | |
| Ondersteuning voor APT-X (audio) |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 300x200mm |
| SKU | OLED55B36LA.AEU | |
| EAN | 8806091985590 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 juni 2023 |