Loewe Bild 1.49 SL 5XX
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | LCD |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 450 cd/m² |
| Totale reactietijd | 8 ms |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 96 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,27 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 111,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 68,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,8 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 69,7 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 5,8 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor H.264 (video) | |
| Ondersteuning voor H.265 (video) | |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | 58412W80 | |
| EAN | 4011880167918 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 april 2019 |