Panasonic TH-37PX80EA
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 37 inch |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Beelddiagonaal | 37 inch |
| Schermtechnologie | Plasma |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 235 W |
| Afmeting - Breedte | 91,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 61,65 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,5 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 66,5 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 32,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | TH-37PX80EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 oktober 2008 |