Panasonic TH-42PZ85E
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Contrastratio | 1.000.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 1 ms |
| 100 Hz technologie |
| Aantal tuners | 1 |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | 0 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 573 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 107 cm |
| Afmeting - Hoogte | 73 cm |
| Afmeting - Diepte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 32 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping |
| SKU | TH-42PZ85E, 00792472, TH-42PZ85 | |
| EAN | 5025232461271 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 4 december 2008 |
| Voorkeuzeinstelling | Cinema |
|
|
| Contrast | 0 |
|
|
| Brightness | -5 |
|
|
| Backlight | N/A |
|
|
| Sharpness | -1 |
|
|
| Colour | -2 |
|
|
| Extra instelling 1 | Colour Balance: Warm |
|
|
| Extra instelling 2 | Colour Management: Off |
|
|
| Extra instelling 3 | x.v.Colour: Auto |
|
|
| Extra instelling 4 | P-NR: Off |
|
|
| Extra instelling 5 | Intelligent Frame Creation: Off |
|