Panasonic TH-50PZ800E
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 50 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Beelddiagonaal | 50 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Contrastratio | 30.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 0,1 ms |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 31 W |
| Component | 1 |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 495 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,4 W |
| Afmeting - Breedte | 126,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 10,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 79,4 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 38,7 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 84,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | TH-50PZ800E, TH50PZ800E | |
| EAN | 5025232461240 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 augustus 2008 |