Panasonic TX-43GXX939
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 65 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 96,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 56,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 6 cm |
| Kleur | Zilver |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor FLAC (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| EAN | 5025232893171 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 13 juni 2019 |