Panasonic TX-55EXW604
- Bekijk onze review
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| 200 Hz technologie | |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz | |
| Externe voedingsadapter |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 107 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 124 cm |
| Afmeting - Hoogte | 72,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,8 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 77,7 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 35,1 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kantelbaar scherm | |
| Voet meegeleverd | |
| Voet draaibaar |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor WMV (video) | |
| Ondersteuning voor FLV (video) | |
| Ondersteuning voor 3GPP (video) | |
| Ondersteuning voor TS (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor FLAC (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) |
| Opnemen op extern USB apparaat | |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400mm |
| Geïntegreerde camera |
| RGB Bias/Gain regeling | |
| Primaries/Secondaries regeling | |
| Wizard beeldoptimalistie |
| SKU | TX-55EXW604 | |
| EAN | 5025232861798 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 13 maart 2017 |
| Media afspelen via DLNA |
Testconfiguratie
|
||
| Windows netwerk drives benaderen |
Testconfiguratie
|
||
| Media afspelen van USB (FAT32) |
Testconfiguratie
|
||
| Media afspelen van USB (NTFS) |
Testconfiguratie
|
||
| .jpg foto's |
Testconfiguratie
|
||
| .mp3 audio |
Testconfiguratie
|
||
| .flac audio |
Testconfiguratie
|
||
| .m4a audio |
Testconfiguratie
|
||
| .mpg (MPEG2) video |
Testconfiguratie
|
||
| .avi (XviD SD / MP3) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mkv (H.264 HD / AC3) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mkv (H.264 HD / DTS) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mp4 (H.264 HD / AAC) video |
Testconfiguratie
|
| Standaard EPG overzichtlijst |
Testconfiguratie
|
||
| Chronologisch EPG overzicht per zender |
Testconfiguratie
|
||
| Programmagegevens zichtbaar tijdens zappen |
Testconfiguratie
|
De aankondiging van nieuwe tv's voor dit jaar betekent dat modellen van vorig jaar flink in prijs dalen. We bespreken vijf mid-range ultra hd toestellen uit modeljaar 2017, die inmiddels duidelijk goedkoper zijn geworden.
12 april 2018 05:59