Panasonic TX-L37D25
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 37 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 2.000.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 2 ms |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 178 ° |
| 100 Hz technologie | |
| 200 Hz technologie | |
| Ondersteuning voor 3D |
| Aantal tuners | 1 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | |
| USB | 2 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 147 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 92 cm |
| Afmeting - Hoogte | 59 cm |
| Afmeting - Diepte | 8 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 63 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 29 cm |
| Kleur | Zilver |
| Voet meegeleverd | |
| Voet draaibaar |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping | |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| DLNA ondersteuning |
| SKU | TX-L37D25 | |
| EAN | 5025232561353 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 mei 2010 |