Panasonic TX-P42G20E
- Bekijk onze review
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Contrastratio | 5.000.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 0 ms |
| Kijkhoek (horizontaal) | 180 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 180 ° |
| 100 Hz technologie | |
| 200 Hz technologie | |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | |
| USB | 2 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 280 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,4 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 103 cm |
| Afmeting - Hoogte | 65 cm |
| Afmeting - Diepte | 8 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 69 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 31 cm |
| Kleur | Zwart |
| Voet meegeleverd | |
| Voet draaibaar |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping | |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| DLNA ondersteuning |
| SKU | TX-P42G20 | |
| EAN | 5025232553761 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 mei 2010 |
2010 is het jaar waarin TV's extraatjes krijgen. Netwerkaansluitingen, ingebouwde mediaspelers, digitale tuners en zelfs 3D weergave zijn snufjes die we steeds vaker tegenkomen. Maar ook de beeldkwaliteit wordt niet vergeten.
17 juni 2010 08:30