Panasonic Viera TX-P50UT50
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 50 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 50 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Contrastratio | 4.000.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 1 ms |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 178 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,4 W |
| Afmeting - Breedte | 118,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 71,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,4 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 76,4 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 33,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor AVC (video) | |
| Ondersteuning voor WMV (video) | |
| Ondersteuning voor M-JPEG (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor M4V (video) | |
| Ondersteuning voor VOB (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor FLAC (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) | |
| Ondersteuning voor JPEG (beeld) |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Wandmontage mogelijk |
| SKU | TX-P50UT50E, TX-P50UT50 | |
| EAN | 5025232669752 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 23 maart 2012 |