Philips 32PFS6906
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 35 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Breedte | 73,18 cm |
| Afmeting - Hoogte | 42,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,39 cm |
| Kleur | Zilver |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor AVC (video) | |
| Ondersteuning voor H.264 (video) | |
| Ondersteuning voor H.265 (video) | |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG1 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor VP9 (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA-Pro (audio) | |
| Ondersteuning voor BMP (beeld) | |
| Ondersteuning voor GIF (beeld) | |
| Ondersteuning voor PNG (beeld) | |
| Ondersteuning voor HEIF (beeld) |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | 32PFS6906/12, 8718863029053 | |
| EAN | 8718863029053 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 16 september 2021 |