Philips 43PUS6162
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 350 cd/m² |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 16 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 41 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 97,13 cm |
| Afmeting - Hoogte | 56,35 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,71 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 62,64 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 21,21 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor AVC (video) | |
| Ondersteuning voor WMV9 (video) | |
| Ondersteuning voor H.264 (video) | |
| Ondersteuning voor H.265 (video) | |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor VC-1 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG1 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor VP9 (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA-Pro (audio) | |
| Ondersteuning voor BMP (beeld) | |
| Ondersteuning voor GIF (beeld) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) | |
| Ondersteuning voor PNG (beeld) |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| SKU | 43PUS6162/12 | |
| EAN | 8718863011690 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 21 juni 2017 |