Philips 65PUS8506
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Android TV |
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.1 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Hoogte | 83,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,51 cm |
| Kleur | Zilver |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor H.264 (video) | |
| Ondersteuning voor H.265 (video) | |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG1 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor VP9 (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA-Pro (audio) | |
| Ondersteuning voor BMP (beeld) | |
| Ondersteuning voor GIF (beeld) | |
| Ondersteuning voor PNG (beeld) | |
| Ondersteuning voor HEIF (beeld) |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 300mm |
| SKU | 65PUS8506/12 | |
| EAN | 8718863028551 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 juni 2021 |