Pioneer PDP-4280XD
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Helderheid (max) | 500 cd/m² |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Scart | 3 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 299 W |
| Afmeting - Breedte | 0,104 cm |
| Afmeting - Hoogte | 67,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) |
| SKU | PDP-4280XD | |
| EAN | 4977729864335 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 juli 2009 |