Pioneer PDP-LX6090
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 60 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 60 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | Plasma |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 3 |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 510 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,4 W |
| Afmeting - Breedte | 146,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 87,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | PDP-LX6090 | |
| EAN | 4977729896206 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 juli 2009 |