Salora 24LED9102CS
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 24 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Resolutie | HD Ready 1366x768 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 220 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 8,5 ms |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Kijkhoek (horizontaal) | 176 ° |
| 100 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 100 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Type 3D-ondersteuning | Actief |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 5 W |
| CI slot | |
| Component | 0 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 25 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 55,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 33,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,1 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 37 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 13,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor WMV (video) | |
| Ondersteuning voor FLV (video) | |
| Ondersteuning voor 3GP (video) | |
| Ondersteuning voor ASF (video) | |
| Ondersteuning voor DAT (video) | |
| Ondersteuning voor MP4 (video) | |
| Ondersteuning voor MPG (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor MOV (video) | |
| Ondersteuning voor VOB (video) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) | |
| Ondersteuning voor BMP (beeld) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) | |
| Ondersteuning voor PNG (beeld) |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 75mm |
| SKU | 24LED9102CS, 5703 | |
| EAN | 8718868053534 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 7 april 2015 |