Salora 49LED9102CS
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| Totale reactietijd | 9 ms |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| 100 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 100 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Type 3D-ondersteuning | Actief |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 16 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 71 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 1 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 111 cm |
| Afmeting - Hoogte | 65,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,8 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 69,5 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 22 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400mm |
| SKU | 49LED9102CS, 5308 | |
| EAN | 8718868053374 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 18 december 2014 |