Samsung LE32C350
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Resolutie | HD Ready 1366x768 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 20.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 8,5 ms |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 178 ° |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 10 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 0 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 1 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 72 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Breedte | 79,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 52,58 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,56 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 58,5 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 24,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Voet meegeleverd |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| DLNA ondersteuning |
| SKU | LE32C350, LE32C350D1HXXC | |
| EAN | 8808993863358 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 31 mei 2010 |