Samsung LE32C530
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | CCFL |
| Kijkhoek (horizontaal) | 176 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 176 ° |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 120 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Breedte | 78,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 49,75 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,62 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 54,6 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 22 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| DLNA ondersteuning |
| SKU | LE32C530, LE32C530F1WXXN, LE32C530F1WXZG | |
| EAN | 8808993748426, 8808993739394, 8808993743537 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 mei 2010 |