Samsung LE40A656
- Bekijk onze review
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 40 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 50.000 : 1 |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 160 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 170 ° |
| Aantal tuners | 1 |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 10 W |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | |
| USB | 1 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 240 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 1 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 99,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 63,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,34 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 69,9 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 30 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| SKU | LE40A656 | |
| EAN | 8808987623845 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 27 augustus 2008 |
Voor een grote Full HD televisie hoef je tegenwoordig geen tweede hypotheek meer op je huis te nemen. Wij vergelijken acht interessante modellen.
28 augustus 2008 11:14