Samsung QE55Q700T
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 8K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | QLED |
| Native refresh panel | 50 Hz |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 8K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 8K UHD 7680x4320 |
| Schermtechnologie | QLED |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| Native refresh panel | 50 Hz |
| HDR ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D |
| HDMI (aantal) | 4 |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Afmeting - Diepte | 3,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| EAN | 8806090590665 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 november 2020 |