Samsung QE65Q74B
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | QLED |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | QLED |
| Totale reactietijd | 6 ms |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.1 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Scart | 0 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 96 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Hoogte | 83,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,57 cm |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400x300mm |
| SKU | QE65Q74BATXXN | |
| EAN | 8806094217292 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 25 april 2022 |