Samsung QE65QN900B
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 8K |
| Schermtechnologie | QLED |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 8K |
| Resolutie | 8K UHD 7680x4320 |
| Schermtechnologie | QLED |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming | |
| AMD FreeSync compatible |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 12 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.1 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | |
| USB | 3 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 289 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Breedte | 143,31 cm |
| Afmeting - Hoogte | 81,99 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,52 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400x300mm |
| SKU | QE65QN900BTXXN | |
| EAN | 8806094076592 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 18 maart 2022 |