Samsung QE75Q90T
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 75 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | QLED |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 75 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | QLED |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 282 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Breedte | 167,06 cm |
| Afmeting - Hoogte | 95,78 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,52 cm |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) |
| EAN | 8806090351624 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 mei 2020 |